Pogromcy

Forum graczy z gidii Pogromcy "WoW"

Ogłoszenie

Witam na nowo powstałym forum Gildii Pogromcy

#1 2011-02-21 17:53:21

Sacrum

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 2
Punktów :   

event- Wyscigi

We wtorek 22.02 o godz 19 odbedzie się event wyscigi. Beda 3 konkurencje:
-na piechote
- na mouncie 60 %
- na mouncie 100 %
Zabronione sa wszelkie przyspieszacze (miksturki, talenty, skille, aury, przemiany itp.)
Zapisanie się kosztuje 5 gold
Wiecej szczegółów podam jutro.

Ostatnio edytowany przez Sacrum (2011-02-21 17:53:55)

Offline

 

#2 2011-03-05 08:20:55

Malcolmx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: event- Wyscigi

widze że tu sie nic nie dzieje niby porejestrowani na forum niby wszystko okej a jakos tak cisza spokój zadnych spotkan zadnych inst ( wez kogos zbierz zawsze ci sami sie zglaszaja Hela trzeba szukac po innych ludziach bo nasi nigdy nie moga albo zwyczajnie niechca ) ja proponuje cos takiego ustalic jakis jeden dwa dni w tygodniu powiedzmy na eventy i na jakies insty i np zbieramy sie tu i tu miedzy godziną 17-19  kto jest okej gogo niema to idziemy  i nie muszą to byc zaraz jakies insty tylko na 80 lvl mozna przeciez pomóc tym słabszym w instach  a jak wszyscy dobiją do 80 to jakies rajdy hero czy cos w tym stylu  bo jak tak dalej pójdzie to nie wróże długiej przyszłości tej gildii a nie chce odchodzic z trzeciej  w dóch poprzednich co byłem tez tak sie zaczynało niby okej wszystko fajnie a tu jeden poszeł zaraz następny następny i nim sie człowiek obejrzał zostały 3 osoby a tu mi sie podoba  i niechce zeby i  ta się rozpadła  to tyle co moge powiedzieć w temacie  mam nadzieje że ktoś przeczyta  

PoZdRo

Offline

 
http://www.pogromcy.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dark-pokemon.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.wytypuj.pun.pl